Ønsker du skattefradrag for gaver til menigheten?

Her kan du registrere deg for å gi fast: Avtalegiroskjema .

Skjemaet fylles ut og signeres med BankID eller printes og sendes i posten til Oslo Vineyard, Rolf Wickstrøms vei 15 B, 0484 Oslo.

Ordningen med skattefradrag på avtalegiro gir deg en skattereduksjon på inntil kr. 7000 om du gir 25000 kroner. Du slipper dessuten å måtte huske på gaven hver måned. I tillegg får menigheten en mer forutsigbar økonomi.

Fyll ut skjemaet med navn, adresse, personnummer, kontonummer og gavebeløp. Husk å signere. Dersom du av en eller annen grunn ikke kan benytte avtalegiro (f.eks fordi du har variabel inntekt), så kan du krysse av i rubrikken ‘Jeg ønsker å få tilsendt kid-nummer’. Du vil da få tilsendt et kid-nummer som du må bruke hver gang du betaler inn en gave. (Dette er mer kostbart for menigheten enn avtalegiro).

Dersom begge ektefeller ønsker skattefradrag må hver fylle ut sitt eget skjema og betale inn sin egen andel av gavene. NB: dersom to ektefeller benytter samme konto for gavetrekkene, må den som står som kontoeier signere på begge skjemaene.

Tusen takk for din gave til menigheten!

Kommentarer er stengt.