Vineyard Visjon – modul 1 og 2

Strategy_vision2Vi har nå to kurs for de som ønsker å vite mer om hvem vi er og hva Oslo Vineyard står for. For oss er det viktig at de som ønsker å være en del av fellesskapet vet hvordan vi prioriterer og hvorfor.

«Vineyard Visjon – MODUL 1»
for de som GÅR ELLER akkurat har begynt i menigheten

Del 1 av kurset tar i korte trekk for seg vineyard-bevegelsens historie samt Oslo Vineyards visjon og prioriteringer. Vi forteller også hvilke kjennetegn som gjør at en vineyard-menighet er litt annerledes enn andre menigheter du har vært borti.

«Vineyard Visjon – MODUL 2»
for de som er eller ønsker å være ledere i menigheten.

Vi ønsker at alle som er eller ønsker å bli ledere i Oslo Vineyard tar kursets del 2, som går mer inn på vårt menneskesyn, vår teologi, hva vi forventer av våre ledere og hva våre ledere kan forvente av menigheten.

Send inn skjema og få info når det kurset du er interessert i settes opp.

Advertisements

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Google+ photo

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s