Taler publisert fra Alan Scott og Trevor Galpin

Talene fra «SOM I HIMMELEN»-konferansen med Alan Scott ER LAGT UT.Alan Scott - konferanse mars 2013

7 – 9 mars hadde vi en super konferanse med Alan Scott fra Causeway Coast Vineyard som snakket og demonstrerte hvordan de har opplevd en utrolig vekst ved å snu fokset på hodet. Mot tradisjonell tenkning om å bli «den beste menigheten i byen«, har de et skarpt fokus på å bli den beste menigheten FOR byen sin. Daglige vitnesbyrd om tegn, under og mirakler fra medlemmenes hverdag begynte plutselig å renne inn.  Dette var virkelig bra undervisning om å leve med Jesus på innsiden. Barn, unge og voksne. Alle deltar i tjenesten med å være til konkret velsignelse for byen.

TALENE ER LYDINNSPILLINGER. KLIKK HER FOR Å FINNE FILENE.

 

offer_grey_horizontal_linetalene FRA «GOING DEEPER»-KVELDSMØTENE MED Trevor galpin er lagt ut.

Trevor Galphin10- 12 MARS fortsatte vi liksågodt videre med besøk fra Fatherheart Ministries. Trevor Galpin og kona Lina, er Directors i Fatherheart World network og internasjonale ambassadører for Fatherheart Ministries. Vi hadde tre kvelder med fantastisk undervisning fra Trevor.
Her er det humor, beskrivende eksempler, egne erfaringer og dyp kjennskap til Guds farshjerte. Har du ikke hørt Trevor før, så gled deg. Det er ikke uten grunn at Trevor og Linda er svært etterspurt som foredragsholdere til Fatherheart-skolene.

Talene er lydinnspillinger. Klikk her for å finne filene. 

Advertisements

Kommentarer er stengt.